Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 82 ürün görüntüleniyor.

Çocuk Saat Modelleri

Çocukların severek kullandığı aksesuarların başında kol saatleri geliyor. Renkleriyle ve desenleriyle miniklerin kalbini fetheden çocuk kol saatleri, onların kendilerini büyümüş hissetmeleri için de çok iyi bir hediye alternatifi oluşturuyor. Saat okumayı öğrenme süreçlerinde de en büyük yardımcıları kol saatleri olduğu için çocuklar farklı saat modellerine oldukça ilgi duyuyor. Tek Saat’in distribütörlüğünü de yaptığı Fila, UpWatch, Lacoste, Superga ve Q&Q gibi ünlü markalar da bu ilgi ve talebe uygun kız ve erkek çocuk saatleri seçenekleri gibi hem kullanışlı hem görsel olarak çekici birçok modeli en uygun fiyatlarla çocuklara sunuyor. Özellikle suya, darbeye ve çarpmaya karşı dayanıklı olarak üretilen çocuk kol saati modelleri, günlük kullanımda zarar görme seviyesini en aza indiriyor. Böylece uzun süre keyifli bir kullanım sunmayı hedefliyor.

Erkek Çocuk Kol Saati

Dijital Çocuk Saatleri

Çocuklar belirli bir yaşa kadar analog saatleri okumakta zorluk çekiyor. Saat okumaya öğrenene kadar da çocuk dijital saat modelleri onlara yardımcı oluyor. Çocukların hem zaman kavramını öğrenebilmesi hem saat kullanma alışkanlığını edinebilmesi için dijital olarak tasarlanan kız çocuk saatleri ve erkek çocuk saatleri oldukça işe yarıyor. Sayıların daha net ve büyük yazıldığı dijital çocuk saat modelleri, çocukların kolaylıkla saati okuyabilmesine imkan veriyor. Böylece ebeveynler,  çocuklara oyun zamanı, yemek zamanı ve uyku zamanı gibi vakitleri de rahatlıkla öğretebiliyor.

Erkek Çocuk Saati Modelleri

Eğlenceli Tasarımlarla Öne Çıkan Erkek Çocuk Saatleri

Çocuklar için saat tasarlanırken onların sevdiği renk ve desenler kullanılmaya özen gösteriliyor. Genel olarak unisex modeller kullanılsa da bazı tasarımlar erkek çocuk kol saati kategorisine daha uygun oluyor. Daha koyu renklerin kullanıldığı ve üzerine araba veya top gibi görsellerin yerleştirildiği saatler erkek çocuklar tarafından daha sık tercih ediliyor. Bu nedenle de erkek çocuk saat modelleri arasında siyah, lacivert, yeşil ve turuncu gibi renk kombinasyonlarının olduğu saatler bulunuyor.

Kız Çocuk Kol Saati

Şık ve Kullanışlı Kız Çocuk Saatleri

Çocuklar için saat modelleri arasında pek fazla cinsiyet ayrımı yapılmasa da bazı renk ve modeller kız çocuklara daha fazla hitap edebiliyor. Kız çocuk kol saati modelleri, genel olarak kız çocuklarının tercih etmeye meyilli olduğu renk ve görseller bir araya getirilerek tasarlanıyor. Özellikle mor, pembe, açık yeşil ve mavi tonlarının kombinlendiği saatler, çiçek ve hayvan resimleriyle süsleniyor. Kız çocuklar için saat modelleri arasında sadece bu renkler değil kırmızı, siyah, beyaz gibi birçok renkte tasarlanan saat çeşitleri de bulunuyor.

Çocuklar için Saat

Akıllı Çocuk Saatleri

Çocukların hem eğlenmesi hem öğrenmesi için dizayn edilen çocuk akıllı saat modelleri birçok özelliği aynı anda sunuyor. Dijital çocuk saati modellerine ek olarak çeşitli özellikler tasarımları hem çocuklar hem de ebeveynler için kullanılabilir hale getiriyor. En iyi akıllı çocuk saatleri genel olarak şu özelliklerle tasarlanıyor:

  • Alarm
  • Lokasyon belirleme
  • Okula ulaştı uyarısı
  • Güvenli alan ihlali uyarısı
  • Sınıf içinde kullanımı yasaklama
  • Acil çağrı butonu

Bu özellikleri barındıran erkek çocuk akıllı saat modelleri ve kız çocuk akıllı saat modelleri, çocuklarınızın yanınızda değilken bile güvende olmalarına yardımcı oluyor. Aynı zamanda arama yapabilme ve cevaplama özellikleriyle de çocuklara ulaşabilmeyi kolaylaştırıyor. Yani çocuklar için akıllı saat modelleri, çocukların zamanı takip etmelerine, güvende kalmalarına ve şık bir görünüm kazanmalarına da yardım ediyor.

Çocuk Saat Modelleri

Çocuklar için Saat Seçimi Nasıl Yapılabilir?

Saatler çocuklar için uygun bir hediye alternatifi oluşturduğu için birçok kişi hediye saat seçerken hangisinin daha uygun olacağını merak ediyor. Tek Saat, birçok marka ve modeli sizlere sunarak en iyi seçimi yapmanıza yardım ediyor. Çocuklar için saat seçimi yaparken ilk dikkat etmemiz gereken onların bireysel zevkleri oluyor. Sevikleri renk ve görsellerin bulunduğu saatlere öncelik verebilirsiniz. İkinci olarak da dijital çocuk saati mi, akıllı çocuk saati mi yoksa analog saat mi alacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Buna karar vermek için de saatin ne amaçla kullanılacağını düşünebilirsiniz. Son olarak da kendi bütçenizi göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Çocuk saat fiyatları oldukça geniş bir skalaya sahip olduğundan size uygun olan aralığı belirleyip ona göre seçim yapabilirsiniz.

Tek Saat, çoğu markanın distribütörü olduğu için alıcılara en uygun fiyatlı saatleri sunuyor. Siz de çocuklarınızın ilgisini çeken birbirinden şık çocuk saat modelleri arasından zevklerinize uygun seçimler yapabilir, onlara uzun süre kullanabilecekleri bir hediye verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.