Hakkımızda

KURUMSAL

Tek Saat şirket sahiplerinin saat kültürleri, aileden gelen bir biçimde üç kuşaktır devam etmektedir. Tek Saat adıyla 2016 ‘dan bu yana saat sektöründe faaliyet göstermektedir. 1994 yılından itibaren dünyaca ünlü markaların saatlerinin Türkiye 'deki tek yetkili temsilciliğinin alınmasıyla şirketimiz, kendi organizasyonu doğrultusunda geliştirmiş olduğu dağıtım ve servis ağı ile müşterilerine sadece ürün satışı değil, sağladığı hızlı ve etkin teknik servis hizmetiyle de daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla bayiliklerinin sayısını arttırmıştır.
 
Hali hazırda Tek Saat; satışını yapmakta olduğu uluslararası markalarla, kendisine ait ülke çapındaki tecrübesini ve vizyonunu olgunlaştırarak sektörde öncü kuruluş haline gelmiştir. Global dünya ve hızla gelişen teknolojinin gereği olarak, farklı grup şirketleri ile 2004 yılından beri online kanallara yapmakta olduğu saat tedarikçiliğini, Tek Saat ‘in kurulması ile birlikte kendi sitesinden direk nihai tüketicilere ürün ulaştırarak yeni bir boyuta taşımıştır.
 
Kuruluş amacıyla Tek Saat, şirket yapısının temeline müşteri memnuniyetini koymuştur. Temsilciliğini veya satışını yaptığı markalar ile ilgili günümüzün ihtiyaçlarına paralel ürün ve pazarlama konsepti odaklı, dünyaca tanınmış markaların Türk tüketicisine ilk elden, aracısız olarak sunumunu ilke edinmiştir. Tek Saat, saat sektörü ile online kanalları sentezleyerek, kalite ve güvenirlilik açısından kendisinden bekleneni gerçekleştirmekte ve özellikle online saat mağazacılığının sağlıklı gelişimi için yaptığı çalışmalarla öncülüğünü her zaman sergilemektedir.
 
 
Biz Kaç markada distirbitörlük yapmaktayız Markalar ile birlikte
 
Distribütörlük Yaptığımız Markalarımız;

11 Markanın Resmi Distribütörüyüz


COLUMBIA

DISNEY

FILA

JACQUES DU MANOIR

JDM MILITARY SAPPHIRE

NINE WEST

ROCCOBAROCCO

ROSEFIELD

SPINNAKER

SUPERGA

TW STEEL


 
Paralel İthalatını Yaptığımız Markalarımız;

ARMANI EXCHANGE

DIESEL

EMPORIO ARMANI

FOSSIL

GUESS

GC

JUST CAVALLI

LACOSTE

MICHAEL KORS

SEIKO

TOMMY HILFIGER

VERSACE

Türkiye Yetkili Satıcılığını Yaptığımız Markalarımız;

BIGOTTI MILANO

DANIEL KLEIN

FREELOOK

HISLON

ME STEP

MOMENTUS

OBAKU DENMARK

ORIENT

ORIENT STAR

Q&Q

SANTA BARBARA POLO & RACQUET CLUB

SERGIO TACCHİNİ

SKMEI

VIALUX

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.