Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.

Freelook Kadın Saat

En sık kullanılan aksesuarlar arasında yer alan saatler, dış görünüşün tamamlayıcı unsurlarıdır. Günlük yaşamda kadınların her an yanında olabilen kol saatleri, kişiselleşmiş aksesuarlardır. Zamanı takip etme aracı olan saatler hayatı kolaylaştırır. Bunun yanı sıra stilinizi de tamamlayan ürünlerdir. Freelook bayan saat modelleri çeşitli özellikler ile farklı materyallerden üretilir. Hem şık hem de kaliteli olan bu saatler, özgün bir görünüm kazandırır. Modern tasarımlarıyla dikkat çeken Freelook kadın saat seçenekleri arasında birçok farklı stile hitap eden modelleri bulmak mümkündür. Freelook kadın saat modelleri, tasarım detayları sayesinde yoğun ilgi görür. Ayrıca markanın Paris şehir hayatından esinlenerek tasarladığı bazı modeller son derece eşsizdir. Marka, kadınların rahatlıkla kullanabileceği işlevsel saatler üretir. Bu saatler ile etkileyici kombinler hazırlamak son derece kolaydır. Estetik özelliklere sahip Freelook kadın kol saati modelleri, zarif taşlarla ve figürlerle dizayn edilir. Sağ veya sol bilekte kullanım için farklı boyutlarda üretilen saat modelleri gece veya gündüz takmak içinde farklı opsiyonlara sahiptir. Modaya uyan ve stilinize zarif bir dokunuşta bulunan Freelook saat modellerine, distribütörlüğü üstlenen Tek saat üzerinden uygun fiyatlı olarak ulaşabilirsiniz.

Freelook Kadın Kol Saati Modelleri

Freelook saat kadın modelleri, dayanıklı materyallerle ve kaliteden ödün verilmeden üretilir. Kadınlar için özel olarak tasarlanan saatler; cinsi, kadran rengi, kasa şekli, çap özellikleri ve dizaynlarına göre farklı modellere sahiptir. Bu modeller spor, şık ve spor-şık olmak üzere 3 kategoriye ayrılır. Spor modeller arasında yer alan  yuvarlak kasalı ve hasır kordonlu olanlar sık tercih edilir.  Freelook kadın kol saatlerinin iç çapları ortalama 25 ila 44 mm arasındadır. Bu geniş ölçü aralığı sayesinde her kadının bilek kalınlığına uygun ve zevkine hitap eden bir ürün bulması mümkündür. Saatlerde kullanılan Swarovski gibi taş detayları ön plana çıkar. Aksesuarlarında bu tarz taş detaylarını seven kadınlar bu durumu şıklıklarını daha da zengin hale getirmek için kullanırlar. Saatler kasalarına göre kare ya da yuvarlak olarak çeşitlenir. Kordonlarına göre ise deri, çelik, hasır ya da metal olarak ayrılır. Saat rengini seçerken kadran içindeki halkayı da zevkinize uygun olarak belirleyebilirsiniz. Kadın kol saatleri arasında sık tercih edilenlerden olan analog çalışma şeklindeki modeller, pilli bir mekanizmaya sahiptir. Saat kadranlarının içinde farklı objeler olmasını seven kadınlar için marka, özel tasarımlar üretir. Kadran içinde kelebek, çiçek ya da yıldız gibi figürleri olan modeller ile saatinizi kişiselleştirebilirsiniz. Freelook, yaz aylarında renkli saat takmayı seven kadınlar için bu doğrultuda turuncu, lila, mavi gibi kordonu olan modeller tasarlar.

Freelook Kadın Kol Saati Özellikleri

Freelook saatlerin makineleri özel dizaynları sayesinde hatasız çalışır. Sessiz şekilde çalıştıkları için gürültü oluşmaz. Kasa ver kordonlarının oluşturduğu renk uyumu oldukça zarif ve şıktır. Markanın minimal saat tasarımları sadelikten hoşlananlarının ilgisini çeker. Kadran içindeki rakamlar, bazı modellerde çubuk bazılarında ise sayısaldır. Çubuklu kadranlar ışıltılı bir görünüm sağlarken rakamlı olanlar daha kolay okunur. Dikkat çekici tasarımları ile öne çıkan markanın açık ve koyu renkleri bir araya getirerek oluşturduğu özel ürünler, şık detaylara sahiptir. Deri kordonlu bayan saat modellerinde bu detaylar sık görülür. Freelook saatlerinde zaman dilimi değişikliklerinin kolay yapılmasını sağlayan düğme bulunur. Saat üzerinde bulunan tüm düğmeler tırtıklıdır. Bu tırtıklar ergonomik yapıları sayesinde kolay bir şekilde ayarlama yapabilmeyi sağlar. Bazı modellerde bulunan tarih göstergesi ile ayın kaçıncı gününde olduğunu görmek mümkündür. Bu gösterge her gece 12’de otomatik olarak sonraki güne geçer. Freelook kadın saatlerinde akrep, yelkovan ve saniye kolları estetik bir görünüm sunar. Kronometreli modeller ile süre tutarak koşu ya da iş derecelerini ölçebilirsiniz. Çelik kasalar ile son derece sağlam bir gövdeye sahip olan bu saatler, darbelere ve çarpmalara karşı dayanıklıdır. Bu sayede uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar. Freelook saat fiyatları ürünün modeline, tasarımına, kordon yapısına, kasa malzemesine ve üzerindeki taşlara göre değişiklik gösterir. Metal ve çelik kordona sahip olanlar ile farklı teknik özelliği bulunanların fiyatları farklılık gösterebilir. Siz de Freelook kaliteli bayan saatlerine Tek saat distribütörlüğünde ile en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.