Kış Aylarında Saat Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

04 Ocak 2022
Kış Aylarında Saat Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Kış Aylarında Saat Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Kış aylarının gelmesiyle birlikte soğuyan hava, yağmur ve kar yağışları hayatımızın her noktasını etkilemektedir. Özellikle böyle soğuk ve yağışlı ortamlarda kullanılan eşya, ekipmanların da seçimi kış aylarlarında saat seçimi gibi oldukça önemlidir. Nasıl ki tüm hayatımızda değişiklikler yapıyorsak aksesuarlarımızda da değişiklikler yapmalıyız. Peki ya aksesuarlarımızın başında gelen saatlerin seçimini nasıl yapmalıyız?

Hayatınızda Kalın Kordonlu Saatlere Yer Açın

Genel olarak aksesuar alınırken yapılan yanlışlardan en büyüğü sadece görüntüsüne bakmak oluyor. Kış aylarında saat seçiminde saatin işlevi ve özellikleri ikinci planda kalıyor. Fakat siz bunların hepsini düşünmeyin diye biz Teksaat olarak sizin için düşündük. Çok severek aldığınız aksesuarlarınızın başında gelen saatlerin özellikle kış mevsiminde kullanılan ürünlerin kesinlikle su geçirmemesi gerekiyor. Yağmurdan kardan etkilenmemesi ve dolayısıyla da işlevini yitirmemesi.

Görüntü ve İşlev Su geçirmez saatlerden bahsetmiştik. Fakat saatler önemli aksesuarlardır. Kış aylarında saat seçiminde kombinlerinize uygun renk tercihleri, tarih ve işlev çokluğu da sizin için çok önemli.

Saat Seçimi ve Renk Tonları

Genelde koyu tonlar tercih etmenizi öneririz. Erkekler için uzun kollu kıyafetlerin altından görünmesi için kalın ve büyük çerçeve de tercih edilebilir. Böylece hem tok bir görüntü hem de dinamik bir kombininiz olacaktır. Sizin için bu konudaki tavsiyemiz FOSSIL SAATLER olacaktır. Koyu kahve kordonu ve deri yapısıyla hem klasik hem spor kombinlerinizde göz kamaştırıcı olabilirsiniz.Kadınlar için de kış aylarındaki saat seçiminde benzer noktalara dikkat etmek gerek. Kadran rengi olarak, kordon rengi olarak ve kordon kalınlığı olarak dikkat edilmesi gereken saatlerinizde deri veya metal kordon tavsiyemizdir.Pastel renklerden kaçınmalı ve kıyafetlerinizle bütünleşecek saatler tercih etmelisiniz. İsterseniz sizin için bir tavsiye verelim.NINEWEST Kadın Kol Saatleri hem günlük kullanımda hem de iş hayatınızda çevrenizdeki insanların ilgisini yakalayacak saat modelleri arasında.

                                

Birbirinden Şık Dünya Markası Kol Saati Modellerini  Keşfetmek için Tıklayın...

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.